Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

widok na wnętrze ekskluzywnego mieszkania do wynajęcia w WarszawieWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 89 m2 zlokalizowane na II piętrze, w 3-kondygnacyjnej kamienicy, w Warszawie, na Żoliborzu za cenę 4 400 zł/m-c. Mieszkanie niezwykle jasne, widne i słoneczne. Bezpieczna, spokojna okolica. Wokół dużo zieleni. Mieszkanie najlepiej nadaje się dla osób, które szukają wysmakowanego designu oraz niepowtarzalnego klimatu starej Warszawy.

Mieszkanie składa się z:
– salonu
– 2 sypialni
– kuchni
– łazienki
– przedpokoju
– balkonu.

Mieszkanie do wynajmu wraz z kompletem szaf w sypialni oraz podwójnym łóżkiem, umeblowaną kuchnią oraz wyposażoną łazienką. Mieszkanie znajduje się w prestiżowej, przedwojennej kamienicy z ochroną i zamykanym podwórkiem. Nieopodal liczne parki, sklepy, szkoły, przystanki komunikacji miejskiej. Cena wynajmu mieszkania 4 400 zł/m-c zawiera czynsz administracyjny. Minimalny okres wynajmu mieszkania: jeden rok. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-8221)

Kontakt:
e-mail: a.wujek@wgn.pl
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl