Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Żoliborz

16 października 2016

widok na salon i balkon w mieszkaniu do sprzedaży w WarszawieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 40 m2 usytuowane na VII piętrze, w 8-kondygnacyjnym budynku z 2015 roku, w Warszawie, w dzielnicy Żoliborz za cenę 410 000 zł.

Mieszkanie składa się z:
– salon
– kuchnia
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój
– loggia

Mieszkanie z ekspozycją okien na zachód oraz południe, co gwarantuje dużo światła słonecznego przez cały dzień. Mieszkanie niezwykle widne także dzięki wysokim, drewnianym oknom. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Mieszkanie z możliwością dokupienia miejsca parkingowego w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się na terenie strzeżonego i i ogrodzonego osiedla. Bezpieczeństwo wszystkim mieszkańców gwarantuje nowoczesny system monitoringu. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-8364)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl