Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Żoliborz

16 października 2016

na zdjęciu salon w mieszkaniu w Warszawie do sprzedażyWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 58 m2 zlokalizowane na I piętrze, w 4-kondygnacyjnej kamienicy z 1930 roku, w dzielnicy Żoliborz, w Warszawie za cenę 799 000 zł. Mieszkanie niezwykle gustownie i nowoczesne oświetlone. Mieszkanie bardzo słoneczne, widne i ciepłe. Mieszkanie przeszło kapitalny remont.

Mieszkanie składa się z:
– 2 sypialni
– salonu
– kuchni
– łazienki

Mieszkanie wykończone w doskonałej jakości materiałach, takich jak np. gres na podłogach, nowe okna, drzwi itp. Antywłamaniowe drzwi wejściowe. Kamienica po generalnej modernizacji (wymiana wszystkich instalacji, zlikwidowane piecyki gazowe), centralne ogrzewanie, woda ciepła miejska. Kamienica bardzo zadbana. Nowa elewacja. Trzy wejścia na posesję. Posesja zamknięta – domofony, wejścia na klatki schodowe z domofonem.

Mieszkanie w dobrej lokalizacji oraz świetnym punkcie komunikacyjnym – do metra na pl. Wilsona 100 m, przystanek autobusowy – 50 m, tramwaje i przystanki autobusowe we wszystkich kierunkach na pl Wilsona 100 m i na ul. Słowackiego 200 m. W niedalekiej odległości sklepy wszystkich branż, parki, kina, teatr, restauracje, kawiarnie. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny, zalecamy jej weryfikację. (126-8339)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl