Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie, 4 pokoje, Warszawa Bemowo do sprzedaży. Długą listę zalet tego mieszkania na sprzedaż Warszawa Bemowo otwiera praktyczna lokalizacja na parterze, dobry standard wykończenia z gustowną aranżacją oraz atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 8 490 zł/mkw. Jeśli do tego dodamy wygodny przy tej liczbie pokoi metraż 78,8 mkw., korzystną, południową ekspozycję okien, a także poszukiwaną na rynku lokalizację to otrzymamy ofertę, która zadowoli bardzo wymagających kupujących. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa Bemowo pochodzi z rynku wtórnego i mieści się w 8-kondygnacyjnym budynku z 1987 roku.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa zachwyca ponadto swoim eleganckim i przestronnym wnętrzem. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa po niedawnym odświeżeniu. Warto zaznaczyć, że do mieszkanie na sprzedaż Warszawa przynależy ogród (ok. 80 mkw.). Atrakcyjna lokalizacja – wokół cisza i spokój. Budynek otoczony zielenią, w pobliżu znany park, centra handlowe, szkoły, punkty usługowe. Lokalizacja zapewnia dobry dojazd do centrum. Rodziny posiadające samochód docenią strzeżony parking.

Gorąco polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Warszawa. Gwarantujemy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tego mieszkania Warszawa. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo, jakość i zadowolenie naszych klientów. Właścicielem ogłoszenia łącznie z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie, a także korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej i karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-35)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl