Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu wieżowiec, w którym położone jest mieszkania na sprzedaż Warszawa Mieszkanie, 2 pokoje, Warszawa Bemowo do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa liczy 36,78 metra kwadratowego powierzchni i wycenione zostało na 511 tys. zł, co daje bardzo konkurencyjną rynkowo kwotę 13 893 zł/m2. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa mieści się w estetycznie wykończonym budynku, którego budowa zakończy się w 2024 roku. Standard deweloperski. Kolejne atuty mieszkania na sprzedaż Warszawa to na pewno korzystna ekspozycja okien na północny wschód oraz I piętro. Budynek o 7 kondygnacjach z rynku pierwotnego.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa oczarowuje swoim komfortowym i nowoczesnym wnętrzem z praktycznym podziałem na następujące pomieszczenia: przedpokój + aneks kuchenny + salon + łazienka + sypialnia + balkon. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa oferowane jest bezpośrednio od dewelopera. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa objęte zostało znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Osoby zmotoryzowane mają możliwość wyboru dwóch miejsc parkingowych (dodatkowo płatne): naziemnego, pojedynczego za 23 tys. zł oraz podziemnego, rodzinnego za 35 tys. zł.

Mieszkanie do sprzedaży Warszawa imponuje atrakcyjna lokalizacją na terenie modnej i poszukiwanej na rynku inwestycji deweloperskiej. Osiedle uchodzi za niezwykle eleganckie z efektownymi wykończeniami przestrzeni wspólnych oraz patio. Sąsiadujący z budynkami mini-plac stanowić będzie lokalne centrum życia towarzyskiego. W otoczeniu znajdziemy także tereny rekreacyjne, place zabaw, żłobki, przedszkola i szkoły, centra handlowe, sklepy. Wielbicieli rowerowych wycieczek ucieszą stojaki rowerowe przed budynkami + specjalne miejsca dla rowerów w hali garażowej. Warto również zaznaczyć, że osiedle otacza dobra infrastruktura komunikacji miejskiej.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa gwarantuje swoim domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa, o co dba ochrona. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tego mieszkania do sprzedaży Warszawa i wykończeniu go w standardzie „pod klucz”. Posiadamy w ofercie również inne mieszkania na sprzedaż w tej inwestycji. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (059-30)

Kontakt:
e-mail: w.pietrzak@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl