Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

przestronne wnętrze salonu w mieszkaniu na sprzedaź Warszawa Mieszkanie, 3 pokoje, Warszawa Bemowo do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa liczy 67,78 metra kwadratowego powierzchni i wycenione zostało na 920 tys. zł, co daje bardzo konkurencyjną rynkowo kwotę 13 376 zł/m2. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa mieści się w estetycznie wykończonym budynku z 2015 roku. Kolejny atut mieszkania na sprzedaż Warszawa to na pewno położenie na wygodnym parterze. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa doskonale nadaje się od razu do wprowadzenia się. Budynek o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa znajduje się w niezwykle ciekawym punkcie miasta, w otoczeniu luźnej zabudowy i rozwiniętej infrastruktury. Nie brakuje tu sklepów, restauracji, marketów, żłobków, parków, przedszkoli, dyskontów, punktów usługowych itp. To teren niezwykle elitarnego, zamkniętego osiedla. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa zapewnia wszystkim mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa i komfortu. O to pierwsze dbają m.in.: wideodomofony, monitoring oraz ochrona.

Mieszkanie do sprzedaży Warszawa wyróżnia się już od pierwszego przekroczenia progu komfortowym wnętrzem w nowoczesnym designie zaaranżowanym z dbałością o każdy szczegół: aneks kuchenny + sypialnia + łazienka + przedpokój + taras + pralnia + pokój dla dziecka + strefa jadalniana + salon. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa imponuje ponadto przepięknym ogrodem o powierzchni ok. 18 m2. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa łącznie z zawartą w cenie większością wyposażenia i umeblowania (do negocjacji). Właściciele aut ucieszą się z miejsca parkingowego w podziemnym garażu (dodatkowo płatne 30 tys. zł, nie ma obowiązku zakupu).

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej, a także karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia m mieszkania do sprzedaży Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-56)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl