Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie wykonane po zmroku prezentujące osiedle, na którym znajduje się oferowane na sprzedaż mieszkanie WarszawaMieszkanie, 3 pokoje, Warszawa Bemowo na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa zachwyca już od pierwszej prezentacji nie tylko swoją atrakcyjną ceną 723 tys. zł czy położeniem na parterze, w 7-kondygnacyjnym budynku z ciekawą ekspozycją okien na północny wschód, ale także komfortową powierzchnią 62,86 m2. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa poszczycić się może również imponującą relacją ceny do liczby metrów kwadratowych wynoszącą 11 502 zł/m2. Budynek planowany do oddania w 2024 roku. Standard deweloperski. Rynek pierwotny.

Mieszkanie do sprzedaży Warszawa bezpośrednio od dewelopera. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert aż dwoma przynależnymi ogrodami. Wnętrze oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon + aneks kuchenny + 2 sypialnie + łazienka + wc + przedpokój. Osoby zmotoryzowane mogę wykupić za dodatkową opłatą:
– pojedyncze miejsce garażowe (35 000 zł);
– rodzinne miejsce garażowe (55 000 zł)
– naziemne miejsce (23 000 zł).

Mieszkanie do sprzedaży Warszawa zachwyca swoją prestiżową lokalizacją na terenie nowoczesnego osiedla. Sąsiadujący z budynkami mini plac stanowi lokalne centrum życia towarzyskiego. Lokalizacja przypadnie do gustu w szczególności osobom aktywnie wypoczywającym ze względu na rozległe tereny rekreacyjne. Swoje miejsce na ziemi znajdą tu również rodziny z małymi dziećmi, które ucieszą się z placów zabaw, żłobków, przedszkoli, szkół. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do innych części miasta. W pobliżu znajdziemy ponadto liczne punkty usługowe, centra handlowe, parki, stawy etc. Dużym udogodnieniem dla amatorów bicykli będą z kolei stojaki rowerowe przed budynkami + specjalne miejsca dla rowerów w hali garażowej.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa gwarantuje swoim domownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa, za co odpowiada monitoring oraz ochrona. Pomagamy w uzyskaniu kredytu i wykończeniu tego mieszkania na sprzedaż Warszawa w standardzie „pod klucz”. Posiadamy w ofercie również inne mieszkania na sprzedaż Warszawa w tej inwestycji.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (059-29)

Kontakt:
e-mail: w.pietrzak@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl