Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

widok na blok, gdzie mieści się oferowane na sprzedaż mieszkanie Warszawa Białołęka

Mieszkanie, 2 pokoje, Warszawa Białołęka na sprzedaż. Cena w przeliczeniu za metr kwadratowy to 8 150 zł. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Białołęka w standardzie deweloperskim. Rynek pierwotny. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa Białołęka urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać komfortowy metraż 46,43 mkw., VI piętro oraz wygodny rozkład. Budynek planowany do oddania w 2021 roku i liczy 7 kondygnacji.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. W ofercie posiadamy również inne mieszkania na sprzedaż Warszawa o różnych powierzchniach, liczbie pokoi, kondygnacjach oraz cenach. Informacji chętnie udzielimy drogą mejlową. Dodatkowo pomagamy w negocjacji warunków zakupu mieszkania Warszawa, jak i w pozyskaniu na niego kredytu hipotecznego. Przy transakcji zakupu mieszkania zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-93028)

Kontakt:
e-mail: rynekpierwotny@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl