Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

elegancki salon w mieszkaniu do sprzedaży Warszawa Mieszkanie, 2 pokoje, Warszawa Białołęka na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną w przeliczeniu na metr kwadratowy (9 954 zł/m2), pochodzeniem z rynku wtórnego oraz lokalizacją na parterze piętrze. Warto podkreślić, że mieszkanie do sprzedaży Warszawa przygotowane jest do wprowadzenia się nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Budynek z 2000 roku o 4 kondygnacjach. Powierzchnia oferowanego mieszkania na sprzedaż Warszawa wynosi 43,8 m2. Długą listę zalet mieszkania do sprzedaży Warszawa zamyka atrakcyjna cena 436 tys. zł oraz korzystna ekspozycja okien w kierunku południe.

Mieszkanie do sprzedaży Warszawa olśniewa swoim przestronnym wnętrzem, funkcjonalnym rozkładem pokoi oraz fantastyczną lokalizacją w zielonej i zadbanej okolicy, na terenie prestiżowego, zamkniętego osiedla. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa z dużym potencjałem aranżacyjnym:
– kuchnia;
– balkon;
– salon;
– sypialnia;
– łazienka;
– przedpokój.

Mieszkanie do sprzedaży Warszawa zapewnia swoim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada monitoring i całodobowa ochrona. Mocnym atutem oferowanego na sprzedaż mieszkania Warszawa jest bezpośrednie wyjście na deptak nad Wisłą. Dodatkowo na osiedlu znajdziemy duży, zamykany i monitorowany parking. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do centrum miasta, jak również komfort korzystania z wszelkiego rodzaju usług znajdujących się w pobliskiej okolicy, w tym wielu punktów gastronomicznych. W okolicy nie brakuje także przedszkoli, żłobków, szkół, sklepów, marketów, dyskontów znanych sieci, galerii handlowych, punktów usługowych, piekarni, kawiarni etc. Okolica przypadnie do gustu również amatorom aktywnego wypoczynku (nadwiślańskie tereny rekreacyjne, ścieżki rowerowe, plaża nad Wisłą).

WGN zapewnia pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tego mieszkania na sprzedaż Warszawa. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Gorąco polecam i zapraszamy na prezentację mieszkania do sprzedaży Warszawa. Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-122)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl