Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

kameralny salon w mieszkaniu do sprzedaży WarszawaMieszkanie, 2 pokoje, Warszawa Białołęka na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną w przeliczeniu na metr kwadratowy (11 655 zł/m2), pochodzeniem z rynku wtórnego oraz lokalizacją na II piętrze. Warto podkreślić, że mieszkanie do sprzedaży Warszawa przygotowane jest do wprowadzenia się nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Budynek z 2010 roku o 3 kondygnacjach. Powierzchnia oferowanego mieszkania na sprzedaż Warszawa wynosi 66,84 m2. Długą listę zalet mieszkania do sprzedaży Warszawa zamyka atrakcyjna cena 779 tys. zł oraz korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód.

Mieszkanie do sprzedaży Warszawa oczarowuje od pierwszego przekroczenia progu swoim eleganckim i przestronnym wnętrzem. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa imponuje również malowniczą lokalizacją w zielonej i zadbanej okolicy. Wokół cisza i spokój. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum stolicy. W zasięgu wzroku mieszczą się przepiękne tereny do aktywnego wypoczynku i rekreacji, a także niezbędne do codziennego życia sklepy, przedszkola, punkty usługowe, restauracje, centra handlowe, parki etc.

Mieszkanie do sprzedaży Warszawa zachwyca olbrzymim potencjałem aranżacyjnym:
– salon;
– 2 sypialnie;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój;
– loggia.
Na zmotoryzowanych czeka możliwość zakupu szerokiego miejsca postojowego w hali garażowej pod budynkiem (dodatkowo płatne: 30 000 zł). Dużym udogodnieniem jest również przynależna komórka lokatorska (w cenie) oraz niskie koszty eksploatacji. Serdecznie zapraszamy na prezentacje tego mieszkania do sprzedaży Warszawa.

WGN zapewnia pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tego mieszkania Warszawa. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-130)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl