Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

prestiżowy salon w mieszkaniu do wynajęcia Warszawa Białołęka

Mieszkanie, 2 pokoje, Warszawa Białołęka do wynajęcia. Mieszkanie do wynajęcia Warszawa Białołęka znajduje się na I piętrze w budynku o 3 kondygnacjach. Wystawa okien na południe. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi to kolejna z długiej listy jego zalet. Mieszkanie na wynajem Warszawa Białołęka gotowe do wprowadzenia się nowych lokatorów. Rynek wtórny. Budynek oddany do użytku w 2019 roku. Do kolejnych zalet oferowanego na wynajem mieszkania Warszawa Białołęka należą: dogodna lokalizacja oraz dobry standard wykończenia. Nie można zapomnieć o funkcjonalnej powierzchni 38,23 mkw. oraz atrakcyjnej cenie.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Warszawa:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon.
Wnętrze mieszkania do wynajęcia Warszawa niedawno odremontowane. Całe wyposażenie jest kompletnie nowe. Na życzenie najemcy jest możliwość doposażenia dodatkowymi meblami. W cenie czynszu najmu mieszkania Warszawa wliczone są:
– opłata miejsce garażowe w hali garażowej
– komórka gospodarcza
– czynsz
– koszty ogrzewania.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu na wynajem Warszawa są niezwykle słoneczne i ciche. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników jest całodobowa ochrona. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. (011-25)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl