Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

prestiżowy apartamentowiec, w którym mieści się oferowane na sprzedaż mieszkanie Warszawa Białołęka

Mieszkanie, 2 pokoje, Warszawa Białołęka do sprzedaży. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa Białołęka z rynku pierwotnego. Standard deweloperski. Budynek planowany do oddania w 2022 roku o 6 kondygnacjach. Kolejne zalety to na pewno wygodny metraż 46,55 mkw., usytuowanie na V piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy 7 998 zł, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to kolejne z długiej listy zalet tego mieszkania na sprzedaż Warszawa Białołęka.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. W naszej bazie ofert mamy jeszcze wiele innych propozycji mieszkań na sprzedaż Warszawa o różnych powierzchniach, liczbie pokoi, kondygnacjach oraz cenach. Więcej informacji udzielimy mailowo. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu tego mieszkania Warszawa, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Przy transakcji zakupu mieszkania Warszawa Białołęka zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-86515)

Kontakt:
e-mail: warszawacentrum@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl