Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

komfortowy salon w mieszkaniu na sprzedaż WarszawaMieszkanie, 3 pokoje, Warszawa Bielany na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną w przeliczeniu na metr kwadratowy (15 959 zł/m2), pochodzeniem z rynku wtórnego oraz lokalizacją na VII piętrze. Warto podkreślić, że mieszkanie do sprzedaży Warszawa przygotowane jest do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Budynek z 2003 roku o 16 kondygnacjach. Powierzchnia oferowanego mieszkania na sprzedaż Warszawa wynosi 73,5 m2. Długą listę zalet mieszkania do sprzedaży Warszawa zamyka atrakcyjna cena 1,173 mln zł oraz korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim komfortowym wnętrzem dużym nasłonecznieniem pokoi oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa dedykowane rodzinom lub parom. To również znakomita propozycja zakupu inwestycyjnego z myślą o dochodowym wynajmie albo odsprzedaży po pewnym czasie z dużym zyskiem.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa poszczycić się może również doskonałą lokalizacją w spokojnej okolicy gwarantującym dobre połączenie z centrum. Wokół kompletna infrastruktura, jak: sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola i place zabaw. Amatorzy aktywnego wypoczynku docenią rozległe tereny zielone, parki, lasy i ścieżki rowerowe. Grunty są uregulowane, jest to odrębna własność z założoną księgą wieczystą, więc mieszkanie do sprzedaży Warszawa można nabyć na kredyt hipoteczny. Cena oferowanego mieszkania na sprzedaż Warszawa zawiera ujętą w cenie opłatę za miejsce postojowe w hali garażowej i komórkę lokatorską.

Gorąco polecam i zapraszamy koniecznie do kontaktu mejlowego. Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tego mieszkania na sprzedaż Warszawa. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo, jakość i zadowolenie naszych klientów. Najlepszych informacji udzieli Państwu Andrzej Stankiewicz tel. 668 820 559. Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-49)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl