Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie z lotu ptaka prezentujące osiedle, na którym mieści się oferowane do sprzsedazy mieszkanie Warszawa Mieszkanie, 2 pokoje, Warszawa Bielany na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną w przeliczeniu na metr kwadratowy (8 480 zł/m2), pochodzeniem z rynku pierwotnego oraz lokalizacją na II piętrze. Warto podkreślić, że mieszkanie do sprzedaży Warszawa oferowane jest w standardzie deweloperskim. Budynek o 4 kondygnacjach ukończony zostanie z 2024 roku. Powierzchnia oferowanego mieszkania na sprzedaż Warszawa wynosi 46,58 m2. Długą listę zalet mieszkania do sprzedaży Warszawa zamyka atrakcyjna cena 395 tys. zł oraz korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim.

Mieszkanie do sprzedaży Warszawa objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa oferowane bezpośrednio od dewelopera. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa imponuje swoim przemyślanym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje: salon + aneks kuchennym + 2 sypialnie + łazienka + wc + przedpokój. Do oferowanego na sprzedaż mieszkania Warszawa przynależy ogród. Rodziny posiadające samochód mają możliwość nabycia za dodatkową opłatą: miejsce naziemne do parkowania (15 tys. zł) / miejsce w garażu podziemnym (30 tys. zł).

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa poszczycić się może unikatową lokalizacją na terenie kameralnego osiedla, które stwarza wyjątkowe warunki do odpoczynku i relaksu, umożliwiając jednocześnie mieszkańcom dobrą komunikację z centrum Warszawy. Warto podkreślić, że do wejścia do Kampinoskiego Parku Narodowego jest zaledwie 400 metrów. Wokół dużo zieleni. To świetne miejsce na bazę wypadową na rowerowe bądź piesze wycieczki. Nie brakuje tu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: hipermarketów, szkół, galerii handlowych, sklepów, punktów usługowych etc.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Pomagamy w uzyskaniu kredytu i wykończeniu tego mieszkania na sprzedaż Warszawa „pod klucz”. Posiadamy w ofercie również inne mieszkania do sprzedaży Warszawa.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (059-28)

Kontakt:
e-mail: w.pietrzak@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl