Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie, 2 pokoje, Warszawa Bielany na sprzedaż. Do najmocniejszych atutów zaliczyć należy atrakcyjny metraż 51,49 mkw., dobry standard, gustowne wykończenie pomieszczeń, a także ekspozycję okien na południe. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa Bielany mieści się na II piętrze i jest gotowe do zamieszkania. Budynek posiada 4 kondygnacje. Rynek wtórny. Warto w tym miejscu wspomnieć jeszcze o przystępnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 10 992 zł/mkw.

Mieszkania do sprzedaży Warszawa przygotowane do własnej aranżacji przez nowych właścicieli. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa adresowane do pary lub pod inwestycję z myślą o dochodowym wynajmie albo odsprzedaży po pewnym czasie z dużym zyskiem. Sprzyja temu atrakcyjna lokalizacja, bowiem mieszkanie do sprzedaży Warszawa znajduje się w cichej, spokojnej i poszukiwanej na rynku okolicy.

Gorąco polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Warszawa. Gwarantujemy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup mieszkania Warszawa. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo, jakość i zadowolenie naszych klientów. Właścicielem ogłoszenia łącznie z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie, a także korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-38)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl