Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na wizualizacji osiedle na którym znajduje się oferowane na sprzedaż mieszkanie Warszawa Mieszkanie, 3 pokoje, Warszawa Bielany na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną w przeliczeniu na metr kwadratowy (9 492 zł/m2), pochodzeniem z rynku pierwotnego oraz lokalizacją na parterze. Warto podkreślić, że mieszkanie do sprzedaży Warszawa oferowane jest w standardzie deweloperskim. Budynek o 4 kondygnacjach oddany zostanie do użytku w 2024 roku. Powierzchnia oferowanego mieszkania na sprzedaż Warszawa wynosi 59,84 m2. Długą listę zalet mieszkania do sprzedaży Warszawa zamyka atrakcyjna cena 568 tys. zł oraz korzystna ekspozycja okien w kierunku wschodnim.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa bezpośrednio od dewelopera. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Długą listę zalet tego mieszkania na sprzedaż Warszawa otwiera przepięknie zaaranżowane z wyczuciem dobrego smaku wnętrze oraz przynależny ogród. Przemyślany rozkład pomieszczeń obejmuje: salon + aneks kuchenny + 2 sypialnie + łazienkę + wc + przedpokój. Osoby zmotoryzowane mają możliwość zakupu za dodatkową opłatą naziemnego lub/i podziemnego miejsca postojowego.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa olśniewa swoją rewelacyjną lokalizacją na terenie atrakcyjnego osiedla, które stwarza wyjątkowe warunki do odpoczynku i relaksu, umożliwiając jednocześnie dobrą komunikację z centrum miasta. Wisienką na torcie jest znajdujące się w odległości kilku minut spacerem wejście do Kampinoskiego Parku Narodowego (jeden z największych i najpiękniejszych polskich parków, gdzie bogactwo przyrodnicze i historyczne nie ma sobie równych). Miłośnicy aktywnego wypoczynku docenią to miejsce jako bazę do rowerowych i pieszych wycieczek, a także innych przedsięwzięć rekreacyjnych. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa znajduje się w otoczeniu licznych sklepów, marketów znanych sieci, dużej galerii handlowej, szkoły, dom kultury etc.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu i wykończeniu oferowanego na sprzedaż mieszkania Warszawa do standardu „pod klucz”. Więcej ciekawych ofert znaleźć można pod adresem www.wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (059-26)

Kontakt:
e-mail: w.pietrzak@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl