Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

dużo zieleni na osiedlu, gdzie znajduje się mieszkanie na sprzedaż Warszawa Mieszkanie, 2 pokoje, Warszawa Bielany na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa znajduje się w estetycznym, 4-kondygnacyjnym budynku planowanym do oddania z 2024 roku i oferowane jest w konkurencyjnej rynkowo cenie 421 tys. zł. Standard deweloperski. Mocnym atutem jest na pewno pochodzenie z rynku pierwotnego, funkcjonalna powierzchnia 42,62 m2, a także położenie na I piętrze. Wisienką na torcie oferowanego do sprzedaży mieszkania Warszawa jest na pewno ciekawa cena za metr kwadratowy wynosząca 9 878 zł/m2 oraz ciekawa ekspozycja okien na południowy zachód.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa olśniewa już od pierwszego spojrzenia na wizualizację wnętrza ciekawą aranżacją pomieszczeń: salon + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka + przedpokój + balkon. Mieszkanie na sprzedaż oferowane bezpośrednio od dewelopera. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa z opcjonalnym zakupem miejsca postojowego w 2 wariantach:
– naziemnego (15 000 zł)
– podziemnego w garażu (30 000 zł).
Mieszkanie do sprzedaży Warszawa imponuje swoją fantastyczną lokalizacją, która stwarza wyjątkowe warunki do odpoczynku i relaksu, umożliwiając jednocześnie mieszkańcom dobrą komunikację z centrum Warszawy. Co więcej, to Kampinoskiego Parku Narodowego można dojść spacerem w nieco ponad 5 minut. To wspaniałe miejsce dla osób aktywnych fizycznie. Ale nie tylko. W pobliżu znajdziemy również ośrodek kultury. W zasięgu wzroku znajdziemy supermarket znanej marki, szkołę, galerię handlową, punkty usługowe.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tego mieszkania na sprzedaż Warszawa i wykończeniu go „pod klucz”. Posiadamy w ofercie również inne mieszkania do sprzedaży Warszawa w tej inwestycji. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (059-27)

Kontakt:
e-mail: w.pietrzak@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl