Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie, 2 pokoje, Warszawa Centrum do wynajęcia. Mieszkanie do wynajmu zachwyca swoimi funkcjonalnym metrażem 49 m2, znakomitą lokalizacją oraz przystępną ceną. Warto zaznaczyć, że mieszkanie na wynajem Warszawa Centrum przygotowane jest do zamieszkania przez nowych najmujących (częściowo umeblowane) i poszczycić się może dobrym standardem wykończenia. Kamienica z 1900 roku o 5 kondygnacjach, I piętro. Mieszkania do wynajęcia Warszawa Centrum pochodzi z rynku wtórnego.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Centrum objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomościMieszkanie do sprzedaży Warszawa Centrum składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– sypialnia
– łazienka
– wc
– kuchnia
– przedpokój
– antresola.

Wnętrze mieszkania na sprzedaż Warszawa Centrum przeszło kapitalny remont. Po generalnym remoncie. Prestiżowa lokalizacja w najlepszej części ścisłego centrum Warszawy, zaraz przy Placu Trzech Krzyży to kolejna z długiej listy zalet tego mieszkania na sprzedaż Warszawa. Na wyciągnięcie ręki modne kluby, kawiarnie, restauracje, słynna ulica Marszałkowska, Park Ujazdowski, Ogród Botaniczny i Łazienki Królewskie.

Mieszkanie do sprzedaży Warszawa Centrum adresowane do wymagającego studenta, singla lub pary. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (007-16)

Kontakt:
e-mail: j.olejnik@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl