Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

prestiżowe wnętrze mieszkania do wynajmu WarszawaMieszkanie, 2 pokoje, Warszawa Centrum do wynajęcia. Mieszkanie do wynajmu Warszawa w atrakcyjnej cenie 6,5 tys. zł/m-c. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu na wynajem Warszawa cechuje dobry standard i dlatego nowi domownicy mogą się tu szybko wprowadzić. W poczet zalet mieszkania do wynajęcia Warszawa należy dodatkowo zaliczyć pochodzenie z rynku wtórnego. Budynek o pięciu kondygnacjach. Mieszkanie do wynajmu Warszawa znajduje się na czwartym piętrze. Powierzchnia oferowanego na wynajem mieszkania Warszawa to 45 m2.

Mieszkanie na wynajem Warszawa zachwyca eleganckim, stylowym oraz zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem. Tutaj wszystkie pokoje i pomieszczenia są fantastycznie umeblowane oraz wyposażone. Dla nowych najemców przygotowano również w częściach wspólnych miejsce parkingowe + lokatorską komórkę + rowerownię. Dużym atutem oferowanego do wynajęcia mieszkania Warszawa jest imponujący widok z okien i balkonu na dziedziniec. Mieszkanie na wynajem Warszawa mieści się na terenie prestiżowej inwestycji mieszkaniowej w centrum miasta. Nad bezpieczeństwem wszystkich lokatorów czuwa ochroną. Ciekawostką są na pewno znajdujące się na dachu tereny zielone. Przyszli lokatorzy będą mogli korzystać również z sali fitness. Lokalizacja w centrum gwarantuje bliskość bogatej infrastruktury handlowo-usługowo-rozrywkowej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i na prezentację tego mieszkania do wynajmu Warszawa.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (070-20)

Kontakt:
e-mail: warszawa3@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl