Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

imponujące wnętrze mieszkania do wynajmu WarsszawaMieszkanie, 2 pokoje, Warszawa do wynajmu. Mieszkanie do wynajęcia Warszawa znajduje się na 23. piętrze, w 55-kondygnacyjnym budynku. Wygodny metraż 100 m2. Cena – 20 000 zł/m-c. Najwyższy standard. Rynek wtórny.

Mieszkanie do wynajmu Warszawa oferuje swoim najemcom niezapominane widoki z okien na ścisłe centrum miasta z jego najbardziej rozpoznawalnymi budynkami. Wnętrze oferowanego na wynajem mieszkania Warszawa jest zaaranżowane z wyczuciem dobrego smaku zgodnie z najnowszymi trendami. Miłośnicy nowoczesnego designu będą się tu czuli jak u siebie. Do długiej listy zalet tego mieszkania na wynajem Warszawa koniecznie należy dodać kompletne wyposażenie/umeblowanie, a także fantastyczne widoki z okien. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Warszawa obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 25 tys. złotych.

Mieszkanie do wynajmu Warszawa mieści się w jednym z najsłynniejszych drapaczy chmur z wieloma udogodnieniami w częściach wspólnych, jak: jacuzzi + sauny fińskie + sauny parowe + piwnice na wino + symulator do gry w golfa + salę kinową + strefę chill-out/relaks + ogród + sale konferencyjne + baseny + siłownie. Zapraszamy na prezentację tego mieszkania na wynajem Warszawa.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (070-10)

Kontakt:
e-mail: warszawa3@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl