Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

wystylizowany pokój dzienny w mieszkaniu na wynajem Warszawa Mieszkanie, 2 pokoje, Warszawa na wynajem. Mieszkanie do wynajmu Warszawa mieści się na ósmym piętrze jedenastokondygnacyjnego wieżowca. Warto zaznaczyć, że budynek pochodzi z rynku wtórnego, a samo mieszkanie na wynajem Warszawa nadaje się do wprowadzenia się bez ponoszenia dodatkowych wydatków. Dużym atutem oferowanego do wynajęcia mieszkania Warszawa jest jego cena 6,8 tys. zł/m-c. Metraż oferowanego na wynajem mieszkania Warszawa to wygodne 50 m2.

Mieszkanie do wynajęcia Warszawa olśniewa od pierwszego przekroczenia progu komfortowym i zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi prezentuje się następująco:
– przedpokój;
– sypialnia;
– balkon;
– pokój wypoczynkowy;
– kuchnia;
– łazienka.
Wnętrze oferowanego do wynajmu mieszkania Warszawa wyposażone w sprzęt AGD światowych liderów. Duże wrażenie robi na pewno oświetlenie diodami LED. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Warszawa obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 10 tys. złotych Na rodziny posiadające samochód czeka miejsce postojowe w podziemnym garażu (dodatkowo płatne 400 zł/m-c).

Mieszkanie do wynajmu Warszawa zapewnia swoim najemcom życie na europejskim poziomie w otoczeniu wielu udogodnień, jak np. klimatyzacja. Mieszkanie do wynajęcia Warszawa imponuje nobilitującą lokalizacją w centrum. W budynku znajdziemy recepcję oraz ochronę. W zasięgu wzroku bogate zaplecze handlowo-usługowe. Są tu delikatesy, sklepy, punkty usługowe, kawiarnie, lodziarnie, restauracje, piekarnie etc. W pobliżu stacja metra oraz centrum biznesowe. Mieszkanie do wynajmu Warszawa dla niepalących klientów bez zwierząt. Mieszkanie na wynajem Warszawa zapewnia wszystkim mieszkańcom życie na europejskim poziomie w otoczeniu komfortu, wygody i wielu udogodnień.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (070-10)

Kontakt:
e-mail: warszawa3@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl