Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

stylowy salon w mieszkaniu do sprzedaży WarszawaMieszkanie, 4 pokoje, Warszawa Gocław do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa zachwyca swoją lokalizacją w trzynastokondygnacyjnym wieżowcu z 1980 roku z rynku wtórnego. Do długiej listy zalet należy dopisać na pewno korzystną ekspozycję okien na zachód, funkcjonalną powierzchnię 76,47 m2 oraz adekwatną do zastanego standardu cenę 764 500 zł. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa jest przygotowane do wprowadzenia się nowych domowników. Nie można zapomnieć o dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy (9 997 zł/m2), a także usytuowaniu na trzecim piętrze.

Mieszkanie do sprzedaży Warszawa gwarantuje przyszłym właścicielom nie tylko najwyższy stopień bezpieczeństwa (monitoring + dodatkowe okratowanie), ale również komfortu. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa imponuje również przemyślanym i zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem. Znajdziemy tu: przedpokój + łazienkę + kuchnię + 3 sypialnie + pokój dzienny. Warto dodać, że do oferowanego na sprzedaż mieszkania Warszawa przynależy funkcjonalne pomieszczenie piwniczne. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa ekonomiczny w utrzymaniu. Właściciele aut docenią z pewnością strzeżony parking przy budynku.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa wyróżnia się nobilitująca lokalizacją w stolicy Polski. To wyjątkowo urocza, zielona okolica z parkami i słynnym jeziorem. Blisko rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa: sklepy, kawiarnie, piekarnie, punkty gastronomiczne, galerie handlowe. Bliskość mostów zapewnia dogodne połączenie z lewobrzeżną częścią miasta. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa spółdzielczo-własnościowy z księgą wieczystą na gruntach uregulowanych, co oznacza, że można posiłkować się kredytem hipotecznym przy jego zakupie.

Gorąco polecam i zapraszamy na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Warszawa. Gwarantujemy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na jego zakup. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo, jakość i zadowolenie naszych klientów. Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Warszawa, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-55)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl