Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

widok od strony osiedla na apartamentowiec, w którym zajdziemy oferowane na sprzedaż mieszkanie Warszawa Milanówek

Mieszkanie, 2 pokoje, Warszawa Milanówek do sprzedaży. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa Milanówek znajduje się na parterze w budynku o 4 kondygnacjach. Rynek pierwotny. Budynek wybudowany został w 2018 roku. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa Milanówek w standardzie deweloperskim. Funkcjonalny rozkład to kolejna z długiej listy jego zalet. Do najmocniejszy atutów oferowanego na sprzedaż mieszkania Warszawa Milanówek warto jeszcze dodać dogodną lokalizację oraz dobry standard wykończenia. Nie można zapomnieć o poszukiwanej na rynku powierzchni 50,68 mkw., co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje kwotę 5886 złotych.

Mieszkanie do sprzedaży Warszawa Milanówek objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Wśród naszych ofert znajdziecie Państwo wiele innych mieszkań na sprzedaż Warszawa o różnych powierzchniach, liczbie pokoi, kondygnacjach i cenach. Więcej informacji udzielimy mailowo. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu tego mieszkania do sprzedaży Warszawa Milanówek, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Przy transakcji zakupu mieszkania Warszawa zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu lokalu.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-85636)

Kontakt:
e-mail: warszawacentrum@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl