Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

stylowy pokój gościnny w mieszkaniu na sprzedaż Warszawa Mokotów Mieszkanie, 2 pokoje, Warszawa Mokotów na sprzedaż. Do najmocniejszych atutów zaliczyć należy atrakcyjny metraż 64,8 mkw., dobry standard, gustowne wykończenie pomieszczeń, a także ekspozycję okien na południowy zachód. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa Mokotów mieści się na III piętrze i jest gotowe do zamieszkania. Budynek z 2003 roku posiada osiem kondygnacji. Rynek wtórny. Warto w tym miejscu wspomnieć jeszcze o przystępnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 10 571 zł/mkw.

Mieszkanie do sprzedaży Warszawa mieści się w prestiżowym, apartamentowcu o wysokim standardzie. Przyszli mieszkańcy mają zagwarantowany nie tylko najwyższy komfort, ale i poczucie bezpieczeństwa dzięki monitoringowi i całodobowej ochronie. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Warszawa: przedpokój + pokój dzienny + patio + sypialnia + kuchnia + łazienka. Właścicieli aut ucieszy na pewno ujęta już w cenie opłata za miejsce w garażu podziemnym.

Mieszkanie do sprzedaży Warszawa kompletnie wyposażone i gotowe do zamieszkania. W poczet zalet warto również zaliczyć doskonałą lokalizację. Miejsce dobrze skomunikowane. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Warszawa. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.  WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8540)

Kontakt:
e-mail: t.badura@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl