Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

imponujący pokój gościnny w mieszkaniu do wynajęcia WarszawaMieszkanie, cztery pokoje, Warszawa Mokotów do wynajęcia. Mieszkanie do wynajmu Warszawa zlokalizowane w budynku z 2005 roku w atrakcyjnej cenie 12 tys. zł/m-c. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu na wynajem Warszawa cechuje dobry standard i dlatego nowi domownicy mogą się tu szybko wprowadzić. W poczet zalet mieszkania do wynajęcia Warszawa należy dodatkowo zaliczyć pochodzenie z rynku wtórnego. Budynek o sześciu kondygnacjach. Mieszkanie do wynajmu Warszawa znajduje się na trzecim piętrze i poszczycić się może ekspozycją okien w kierunku południowy zachód. Powierzchnia oferowanego na wynajem mieszkania Warszawa to 113,5 m2.

Mieszkanie na wynajem Warszawa olśniewa już od pierwszego przekroczenia progu swoim wytwornym wnętrzem, ciekawą aranżacją pomieszczeń oraz dbałością o najdrobniejszy nawet detal. Mieszkanie do wynajęcia Warszawa poszczycić się może również przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń: kuchnia + 2 sypialnie + garderoba + hall + 2 łazienki + gabinet + salon. Warto nadmienić, że na rodziny posiadające samochód czeka przynależne miejsce postojowe na podziemnym parkingu.

Mieszkanie do wynajmu Warszawa znajduje się na terenie prestiżowej inwestycji z całodobową ochroną, usługami consierge’a, siłownią, SPA, sauną etc. Mieszkanie na wynajem Warszawa imponuje także swoim wysmakowanym wnętrzem, gdzie znajdziemy wykończenia z naturalnego kamienia, drewna, fornirów, sprzęt renomowanych producentów oraz rozprowadzoną klimatyzację.

Mieszkanie do wynajęcia Warszawa zapewnia swoim najemcom wysoki komfort, życie na światowym poziomie i bezpieczeństwo. Gorąco polecam i zapraszamy na prezentację tego mieszkania na wynajem Warszawa. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo, jakość i zadowolenie naszych klientów.

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Warszawa i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-57)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl