Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

kameralny pokój dzienny w mieszkaniu do sprzedaży Warszawa Mieszkanie, 2 pokoje, Warszawa do wynajęcia. Mieszkanie do wynajmu Warszawa znajduje się w estetycznym, 5-kondygnacyjnym budynku z 1980 roku i oferowane jest w konkurencyjnej rynkowo cenie 2,9 tys. zł/m-c. Mieszkanie na wynajem Warszawa przygotowane do wprowadzenia się nowych najmujących. Mocnym atutem jest na pewno pochodzenie z rynku wtórnego, funkcjonalna powierzchnia 46,2 m2, a także położenie na II piętrze. Wisienką na torcie oferowanego do wynajęcia mieszkania Warszawa jest na pewno ciekawa ekspozycja okien na południowy wschód.

Mieszkanie do wynajęcia Warszawa oczarowuje swoim komfortowym, słonecznym, jasnym, czystym i umeblowanym wnętrzem. Mieszkanie do wynajmu Warszawa na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”. Mieszkanie na wynajem Warszawa imponuje swoją rewelacyjną lokalizacją w doskonale skomunikowanej okolicy. Wokół sklepy, szkoły, przedszkola oraz znana i lubiana przez mieszkańców galeria handlowa.

Mieszkanie do wynajęcia Warszawa składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon;
– sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój.

Mieszkanie do wynajmu Warszawa dedykowane osobom niepalącym oraz bez zwierząt. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Warszawa obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1-miesięcznego czynszu. W dniu zawarcia umowy najmu najemca zobowiązany będzie do udowodnienia zatrudnienia na terenie RP. Zapraszamy na prezentację tego mieszkania do wynajmu Warszawa.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-108)

Kontakt:
e-mail: m.zdunczak@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl