Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

imponujący salon w mieszkaniu na sprzedaż Warszawa Mieszkanie, 3 pokoje, Warszawa Ochota na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną w przeliczeniu na metr kwadratowy (12 900 zł/m2), pochodzeniem z rynku pierwotnego/wtórnego oraz lokalizacją na III piętrze. Warto podkreślić, że mieszkanie do sprzedaży Warszawa przygotowane jest do wprowadzenia się nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Budynek z 1960 roku o 8 kondygnacjach. Powierzchnia oferowanego mieszkania na sprzedaż Warszawa wynosi 52,25 m2. Długą listę zalet mieszkania do sprzedaży Warszawa zamyka atrakcyjna cena 674 tys. zł oraz korzystna ekspozycja okien w kierunku południowym.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa zachwyca swoim funkcjonalnym, komfortowym i rozkładowym wnętrzem. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa zachwyca swoją fantastyczną lokalizacją, przy znanym parku. To niezwykle poszukiwana a rynku lokalizacja. Okolica gwarantuje ciszę, spokój oraz dogodne połączenie z centrum stolicy. Nieopodal znajdziemy wykwintne restauracje, punkty usługowe, sklepy, centra handlowe etc.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa gwarantuje swoim mieszkańcom duże poczucie nie tylko komfortu, ale i bezpieczeństwa. Dba o to m.in. monitoring. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa dedykowane jest rodzinom lub parom. To także znakomita propozycja zakupu inwestycyjnego. Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tego mieszkania na sprzedaż Warszawa. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo, jakość i zadowolenie naszych klientów. Gorąco polecam i zapraszamy koniecznie do kontaktu mejlowego, by poznać więcej szczegółów.

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-85)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl