Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

imponujący pokój dzienny w mieszkaniu do wynajęcia Warszawa Mieszkanie, 2 pokoje, Warszawa Ochota na wynajem. Mieszkanie do wynajęcia Warszawa mieści się na III piętrze 6-kondygnacyjnej kamienicy. Warto zaznaczyć, że budynek pochodzi z rynku wtórnego, a samo mieszkanie do wynajmu Warszawa nadaje się do wprowadzenia się bez ponoszenia dodatkowych wydatków. Dużym atutem oferowanego na wynajem mieszkania Warszawa jest jego cena 3,5 tys. zł/m-c. Metraż oferowanego do wynajmu mieszkania Warszawa to wygodne 37 m2.

Mieszkanie do wynajęcia Warszawa zachwyca już od przekroczenia progu swoim ergonomicznie zaprojektowanym i rozkładowym wnętrzem z następującym układem:
– pokój;
– aneks kuchenny;
– sypialnia;
– łazienka;
– przedpokój.
We wnętrzu oferowanego do wynajmu mieszkania Warszawa znajdziemy ciekawe meble i inne wyposażenie.

Mieszkanie na wynajem Warszawa wyróżnia się ponadto atrakcyjną lokalizacją nieopodal bogatego zaplecza handlowo-usługowego: sklepów, restauracji, barów, kawiarni, hoteli, skwerów. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum oraz praktycznie w każdą cześć Warszawy. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Warszawa obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 3,5 tys. zł. Zapraszamy do kontaktu mejlowego.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (070-8)

Kontakt:
e-mail: warszawa3@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl