Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

komfortowy salon w mieszkaniu na sprzedaż Warszawa

Mieszkanie, 5 pokoi, Warszawa Ochota do sprzedaży. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa Ochota nadaje się od razu do zamieszkania. Wystawa okien w kierunkach północ – południe – zachód. Rynek wtórny. Budynek wzniesiony w 1997 roku o 16 kondygnacjach. Kolejne zalety to na pewno ogromny metraż 138 mkw., usytuowanie na VIII piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy 7 174 zł, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to kolejne z długiej listy zalet tego mieszkania na sprzedaż Warszawa Ochota. Cena do negocjacji.

Mieszkanie do sprzedaży Warszawa Ochota zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją modną i poszukiwaną na rynku lokalizacją w pobliżu terenów zielonych (park). Wnętrze mieszkania na sprzedaż Warszawa Ochota tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– 2 balkony
– 4 sypialnie
– ciągi komunikacyjne
– spiżarnia
– wc
– 2 łazienki
– 2 garderoby.

U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie Sprawdzisz ofertę ponad 20 banków. Niniejsza propozycja sprzedaży mieszkania Warszawa Ochota nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-4034)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl