Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

odważna kolorystyka wnętrza mieszkania do sprzsedazy Warszawa (okolice)Mieszkanie, 3 pokoje, Warszawa (okolice) na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa znajduje się w estetycznym, 10-kondygnacyjnym wieżowcu z 1980 roku i oferowane jest w konkurencyjnej rynkowo cenie 504 tys. zł. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli. Mocnym atutem jest na pewno pochodzenie z rynku wtórnego, funkcjonalna powierzchnia 56,1 m2, a także położenie na IV piętrze. Wisienką na torcie oferowanego do sprzedaży mieszkania Warszawa jest na pewno ciekawa cena za metr kwadratowy wynosząca 8 984 zł/m2 oraz ciekawa ekspozycja okien na południowy wschód.

Mieszkanie do sprzedaży Warszawa tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa oczarowuje już od przekroczenia progu swoim wyjątkowym, komfortowym i zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w czystym i zadbanym budynku. Dużym udogodnieniem jest tu obecność pomieszczenia piwnicznego oraz dodatkowego schowka.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa imponuje również atrakcyjną lokalizacją w bardzo dobrze rozwiniętej okolicy, gdzie króluje cisza i spokój. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa oferuje swoim domownikom niezapominane widoki z okien na otwartą przestrzeń. Zmotoryzowani docenią na pewno parking z dużą ilością wolnych miejsc. W najbliższym sąsiedztwie rozwinięta infrastruktura: sklepy, dyskonty, targowiska, markety, centra handlowe, restauracje, kawiarnie, punkty usługowe, parki, kościoły, place zabaw, siłownie, urzędy, kina, szkoły, przedszkola, żłobki etc. Zachęcam gorąco na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Warszawa.

Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tego mieszkania Warszawa. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Gorąco polecam i zapraszamy na prezentację mieszkanie na sprzedaż Warszawa. Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-137)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl