Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

komfortowy pokój dzienny w mieszkaniu do sprzedaży Warszawa (okolice)Mieszkanie, Warszawa (okolice, Piastów) na sprzedaż, 2 pokoje. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa (okolice) wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną w przeliczeniu na metr kwadratowy (8 895 zł/m2), pochodzeniem z rynku wtórnego oraz lokalizacją na parterze. Warto podkreślić, że mieszkanie do sprzedaży Warszawa (okolice) przygotowane jest do wprowadzenia się nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Budynek z 1952 roku o 5 kondygnacjach. Powierzchnia oferowanego mieszkania na sprzedaż Warszawa (okolice) wynosi 51,6 m2. Długą listę zalet mieszkania do sprzedaży Warszawa (okolice) zamyka atrakcyjna cena 459 tys. zł oraz korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa (okolice) zachwyca w pierwszej kolejności odświeżonym, eleganckim wnętrzem, komfortem oraz wspaniałą lokalizacją na terenie cichego i bezpiecznego osiedla. Nieopodal znajdziemy obiekty sportowe, przedszkola, szkoły, sklepy, punkty usługowe, siłownie.

Mieszkanie do sprzedaży Warszawa (okolice) gwarantuje przyszłym właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa (domofon + spokojne sąsiedztwo) oraz komfortu. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Warszawa (okolice):
– pokój dzienny
– kuchnia
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój.
Mieszkanie do sprzedaży Warszawa (okolice) wraz z dostępem do piwnicy (w cenie). Osoby zmotoryzowane ucieszy na pewna duża ilość ogólnodostępnych miejsc parkingowych.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa (okolice) doskonale nadaje się nie tylko do zamieszkania, ale również jako inwestycja kapitału z myślą o dochodowym wynajmie albo/i odsprzedaży ze znacznym zyskiem.  Gorąco polecam i zapraszamy na prezentację oferowanego do sprzedaży mieszkania Warszawa (okolice). Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tego mieszkania do sprzedaży Warszawa (okolice). Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo, jakość i zadowolenie naszych klientów.

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Warszawa (okolice) zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Warszawa (okolice) oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-52)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl