Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

przestronne wnętrze mieszkania na sprzedaż Warszawa (okolice)Mieszkanie, 3 pokoje, Warszawa (okolice, Pruszków) do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa zachwyca swoją lokalizacją w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Do długiej listy zalet należy dopisać na pewno funkcjonalną powierzchnię 60,04 m2 oraz adekwatną do zastanego standardu cenę 569 tys. zł. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa jest przygotowane do wprowadzenia się nowych domowników. Nie można zapomnieć o dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy (9 477 zł/m2), a także usytuowaniu na II piętrze.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa (okolice) tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa (okolice) zachwyca swoim świeżo odremontowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem. Znajdziemy tu: salon + 2 sypialnie + kuchnię + łazienkę + wc. Warto dodać, że do mieszkania na sprzedaż Warszaw (okolice) przynależy pomieszczenie piwniczne. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa (okolice) zachwyca swoim fantastycznym potencjałem z przeznaczeniem pod zakup inwestycyjny i późniejszy, dochodowy wynajem.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa (okolice) imponuje również malowniczą lokalizacją w zielonej okolicy z ładnymi skwerami. Rodziny z małym dziećmi docenią na pewno place zabaw, szkoły, przedszkola etc. Wszystkim natomiast przydadzą się pobliskie sklepy, poczta, przychodnia zdrowia etc. Lokalizacja zapewnia też szybki dojazd do stolicy. Zapraszamy na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Warszawa (okolice). W razie wszelkich pytań (mieszkanie na sprzedaż Warszawa, kredyt na jego zakup) proszę o kontakt mailowy.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego na zakup mieszkania Warszawa (okolice).

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-454)

Kontakt:
e-mail: biuro@Konin.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl