Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

bogate wnętrze mieszkania na sprzedaż WarszawaMieszkanie, 3 pokoje, Warszawa Powiśle na sprzedaż. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa znajduje się w estetycznym, 5-kondygnacyjnym budynku i oferowane jest w konkurencyjnej rynkowo cenie 3 900 000 zł. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli. Mocnym atutem jest na pewno pochodzenie z rynku wtórnego, funkcjonalna powierzchnia 90 m2, a także położenie na I piętrze. Wisienką na torcie oferowanego na sprzedaż mieszkania Warszawa jest na pewno ciekawa cena za metr kwadratowy wynosząca 43 333 zł/m2.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa zachwyca eleganckim i utrzymanym na europejskim poziomie wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
-2 sypialnie;
– kuchnia;
– przedpokój;
– balkon;
– pokój dzienny;
– łazienka.
Na zmotoryzowanych czeka miejsce postojowe w garażu.

Mieszkanie do sprzedaży Warszawa gwarantuje swoim domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz wygody. Niecodziennie spotykanym atutem są na przykład dźwiękoszczelne szyby w oknach. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa imponuje nobilitującą lokalizacją w samym sercu stolicy. W zasięgu wzroku znajdziemy dostęp do rozwiniętej i bogatej infrastruktury: licznych sklepów, barów, restauracji, kawiarni, marketów, punktów usługowych etc. Wisienką na torcie są na pewno fantastyczne widoki z okien na Bulwary Wiślane oraz Wisłę.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (070-1)

Kontakt:
e-mail: warszawa3@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl