Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

widok z balkonu mieszkania na sprzedaż WarszawaMieszkanie, 1 pokój, kawalerka, studio, Warszawa Praga do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa zachwyca swoją lokalizacją w 6-kondygnacyjnym budynku planowanym do oddania w 2024 roku z rynku pierwotnego. Standard deweloperski. Do długiej listy zalet należy dopisać na pewno korzystną ekspozycję okien na wschód, funkcjonalną powierzchnię 29,5 m2 oraz adekwatną do zastanego standardu cenę 449 tys. zł. Nie można zapomnieć o dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy (15 220 zł/m2), a także usytuowaniu na I piętrze.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa zachwyca słonecznym balkonem, jasnym wnętrzem oraz przemyślanym rozkładem pomieszczeń: salon/sypialnia + aneks kuchenny + łazienka + przedpokój + balkon. Warto zaznaczyć, że mieszkanie Warszawa na sprzedaż oferowane jest w standardzie deweloperskim. Właściciele aut mają możliwość dokupienia miejsca w podziemnym garażu (dodatkowo płatne 39 000 zł).

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną lokalizacją na terenie rozwijającego się osiedla. Dojazd do centrum stolicy zajmuje nieco ponad kwadrans. Okolica przypadnie do gustu w szczególności amatorom aktywnego wypoczynku przez obecność pobliskich ścieżek rowerowych, terenów rekreacyjnych, parków, rezerwatów przyrody etc. Wokół nie brakuje również niezbędnej do codziennego życia infrastruktury, jak: sklepy, urzędy, centrum handlowe, punkty usługowe, szkoły przedszkola, żłobki, restauracje, kawiarnie, kościół. Na osobną uwagę zasługuje również samo osiedle, gdzie przestrzeń została zorganizowana zgodnie z zasadą: funkcjonalnie, prosto i intuicyjnie. Mamy tu drzewa, krzewy, trawniki, starannie dobrane gatunki rosnących roślin oraz małe formy architektoniczne. Rodziny z małymi dziećmi docenią place zabaw. Natomiast wielbiciele dwóch kółek –stojaki rowerowe.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu i wykończeniu oferowanego na sprzedaż mieszkania Warszawa „pod klucz”. Posiadamy w ofercie również inne mieszkania na sprzedaż Warszawa. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (059-6)

Kontakt:
e-mail: w.pietrzak@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl