Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

komfortowy pokój dzienny w mieszkaniu do sprzedaży WarszawaMieszkanie, 1 pokój / studio / kawalerka, Warszawa Praga do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa zachwyca swoją lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z 2001 roku z rynku wtórnego. Do długiej listy zalet należy dopisać na pewno korzystną ekspozycję okien na zachód, funkcjonalną powierzchnię 38,15 m2 oraz adekwatną do zastanego standardu cenę 515 tys. zł. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa jest przygotowane do wprowadzenia się nowych domowników. Nie można zapomnieć o dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy (13 499 zł/m2), a także usytuowaniu na drugim piętrze.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-125)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl