Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

imponujący salon w mieszkaniu na wynajem WarszawaMieszkanie, cztery pokoje, Warszawa Praga na wynajem. Mieszkanie do wynajęcia Warszawa wyróżnia się komfortowym metrażem 111 m2 w kamienicy. Rynek wtórny. Mieszkanie do wynajmu Warszawa zachwyca ponadto swoją konkurencyjną ceną 12,5 tys. zł/m-c i nadaje się do szybkiego wprowadzenia się. Mieszkanie na wynajem Warszawa zlokalizowane jest na trzecim piętrze. Kamienica o pięciu kondygnacjach.

Mieszkanie do wynajęcia Warszawa zaaranżowane przez projektanta wnętrz. Mieszkanie do wynajmu Warszawa oferuje nie tylko bezpieczeństwo, ale także wygodę. Mamy tutaj zarówno monitoring, 24-godzinną ochronę, jak i klimatyzowane wnętrza. Mieszkanie na wynajem Warszawa wyróżnia się swoim słonecznym wnętrzem o następującym układzie: aneks kuchenny + salon + 2 łazienki + sypialnia +2 gabinety + pomieszczenie gospodarcze. Warto w tym miejscu wspomnieć także o przepięknym, prywatnym patio.

Mieszkanie na wynajem Warszawa imponuje nobilitującą lokalizacją wśród rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowo-oświatowej. W okolicy znajdziemy szkoły, przedszkola, galerie, teatry, restauracje, kawiarnie, punkty usługowe, sklepy etc. Mieszkanie do wynajęcia Warszawa mieści się w apartamentowym budynku stylizowanym na współczesną kamienicę w samym sercu jednej z dzielnic. Blisko do centrum – raptem kilkanaście minut autem. Na zmotoryzowanych czeka podziemny parking (dodatkowo płatne 500 złotych/m-c). Mieszkanie do wynajmu Warszawa na zasadach tak zwanego „najmu okazjonalnego”. Mieszkanie do wynajęcia Warszawa typu premium z przepięknie wykończonym tarasem i wspaniałym widokiem na panoramę stolicy.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (070-17)

Kontakt:
e-mail: warszawa3@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl