Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

po lewej salon, po prawej kuchnia w mieszkaniu na wynajem Warszawa Praga

Mieszkanie, kawalerka, studio 1 pokój, Warszawa Praga na wynajem. Mieszkanie do wynajmu Warszawa Praga przygotowane do wprowadzenia się nowych najmujących. Wystawa okien na południowy wschód. Rynek wtórny. Budynek liczy 5 kondygnacji. Mieszkanie do wynajęcia Warszawa Praga urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać funkcjonalny jak na kawalerkę metraż 26,03 mkw., parter oraz wygodny rozkład pomieszczeń.

Wnętrze mieszkania do wynajmy Warszawa Praga doskonale wyposażone:
– salon/sypialnia
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój.

Mieszkanie na wynajem Warszawa ogrzewane z sieci miejskie CO. Cena wynajmu podlega indywidualnej negocjacji. W kwocie czynszu ujęto już opłatę za miejsce parkingowe. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Warszawa obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 500 zł. Mieszkanie do wynajęcia Warszawa skierowane do osób niepalących i bez zwierząt. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do wynajmu Warszawa.

WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 29 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy. Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8022)

Kontakt:
e-mail: w.caban@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl