Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

nowocześnie zaaranżowane wnętrze mieszkania do sprzedaży Warszawa Mieszkanie, 3 pokoje, Warszawa Praga na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa znajduje się w estetycznym, 6-kondygnacyjnym budynku i oferowane jest w konkurencyjnej rynkowo cenie 2 mln zł. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli. Mocnym atutem jest na pewno pochodzenie z rynku wtórnego, funkcjonalna powierzchnia 140 m2, a także położenie na I piętrze. Wisienką na torcie oferowanego do sprzedaży mieszkania Warszawa jest na pewno ciekawa cena za metr kwadratowy wynosząca 14 286 zł/m2.

Mieszkanie do sprzedaży Warszawa oczarowuje już od pierwszego przekroczenia progu swoją olbrzymią powierzchnią zaaranżowaną z wyczuciem doskonałego gustu i smaku. Znajdziemy tu:
– salon;
– 2 sypialnie;
– 3 łazienki;
– taras;
– kuchnię;
– przedpokój;
– 2 garderoby.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa olśniewa ogromnym potencjałem, bowiem doskonale nadaje się na prowadzenie w jego wnętrzu dochodowej działalności biurowej (osobne wejście z ulicy, prywatna klatka schodowa, prywatna winda). Mieszkanie do sprzedaży Warszawa wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert fantastyczną lokalizacją, która zapewnia dogodny dojazd w każdy zakątek stolicy. Do centrum dojechać można autem w mniej niż 10 minut. Z okien rozpościera się imponujący widok na dziedziniec. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu i na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Warszawa.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (070-23)

Kontakt:
e-mail: warszawa3@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl