Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

budynek, w którym znajduje się oferowane do sprzedaży mieszkanie WarszawaMieszkanie, 3 pokoje, Warszawa Praga na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa znajduje się w estetycznym, 6-kondygnacyjnym budynku planowanym do oddania w 2024 roku i oferowane jest w konkurencyjnej rynkowo cenie 769 tys. zł. Standard deweloperski. Mocnym atutem jest na pewno pochodzenie z rynku pierwotnego, funkcjonalna powierzchnia 58 m2, a także położenie na I piętrze. Wisienką na torcie oferowanego do sprzedaży mieszkania Warszawa jest na pewno ciekawa cena za metr kwadratowy wynosząca 13 259 zł/m2 oraz ciekawa ekspozycja okien na wschód.

Mieszkanie do sprzedaży Warszawa bezpośrednio od dewelopera. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa objęte znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa poszczycić się może komfortowym wnętrzem z praktycznym rozkładem pomieszczeń obejmującym: salon + aneks kuchenny + 2 sypialnie + łazienkę + wc + przedpokój + balkon. Na zmotoryzowanych czeka miejsce w podziemnym garażu (dodatkowo płatne 39 000 zł).

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa olśniewa swoją lokalizacją na terenie rozwijającego się osiedla w samym sercu popularnej dzielnicy. Dojazd do centrum zajmie nieco ponad kwadrans. Wokół bogata, miejska infrastruktura: sklepy, placówki oświatowe, urzędy, centrum handlowe, sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola, żłobki, restauracje, kawiarnie, kościoły. Na wielbicieli aktywnego wypoczynku czekają ścieżki rowerowe, tereny rekreacyjne, parki, rezerwat przyrody etc. Osiedle, na którym znajduje się oferowane do sprzedaży mieszkanie Warszawa zachwyca przyjaznym projektem przestrzeni wspólnej: drzewa, krzewy, trawniki, starannie dobrane gatunki rosnących roślin. Zaprojektowano też tutaj wiele małych form architektonicznych. Amatorzy dwóch kółek docenią stojaki rowerowe.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu i wykończeniu „pod klucz” tego mieszkania na sprzedaż Warszawa. Posiadamy w ofercie również inne mieszkania do sprzedaży Warszawa w tej inwestycji. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (059-2)

Kontakt:
e-mail: warszawa2@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl