Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie, studio, kawalerka, 1 pokój, Warszawa do wynajęcia. Długą listę zalet tego mieszkania do wynajmu Warszawa otwiera wygodna lokalizacja na parterze, dobry standard wykończenia z gustowną aranżacją, a także atrakcyjna cena. Jeśli do tego dodamy wygodny – przy tej liczbie pokoi – metraż 26,03 mkw., południowowschodnią ekspozycję okien oraz poszukiwaną na rynku lokalizację to otrzymamy ofertę, która zadowoli bardzo wymagających kupujących. Mieszkania do sprzedaży Warszawa mieści się w 5-kondygnacyjnym budynku.

Mieszkanie do wynajęcia Warszawa jest doskonale wyposażone. Rozkład wszystkich pokoi i pomieszczeń w tym mieszkaniu do wynajmu Warszawa prezentuje się następująco:
– salon / sypialnia
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój.
Cena mieszkania do wynajęcia Warszawa podlega negocjacji. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią ujętą w cenie opłatą za miejsce parkingowe. Mieszkanie na wynajem Warszawa tylko dla osób niepalących oraz/lub bez zwierząt. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Warszawa.

WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 29 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy na prezentację mieszkania na wynajem Warszawa.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8022)

Kontakt:
e-mail: w.caban@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl