Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie, 2 pokoje, Warszawa Praga Południe do wynajmu. Mieszkanie na wynajem wyróżnia się swoimi funkcjonalnym metrażem 48,5 mkw., doskonałą lokalizacją oraz przystępną ceną. Warto zaznaczyć, że mieszkanie do wynajęcia Warszawa przygotowane jest do zamieszkania przez nowych najmujących i poszczycić się może dobrym standardem wykończenia. Rynek wtórny. Budynek o 5 kondygnacjach, III piętro. Mieszkania do wynajmu Warszawa pochodzi z rynku wtórnego i mieści się w 5-kondygnacyjnym budynku.

Mieszkania na wynajem Warszawa wyróżnia się znakomitą lokalizacją z dogodnym dojazdem do centrum stolicy. Nieopodal znajdziemy liczne punkty usługowe, centra handlowe, sklepy, apteki, restauracje oraz wiele innych. To również znakomita lokalizacja dla osób aktywnie wypoczywających, gdyż w okolicy nie brakuje siłowni, parków, boisk oraz kortów tenisowych. Rodzince z małymi dziećmi docenią na pewno żłobki. przedszkola szkoły podstawowe i średnie.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do wynajęcia Warszawa: salon + sypialnia + kuchnia + przedpokój + łazienka + loggia. Wnętrze oferowanego do wynajmu mieszkania Warszawa jest niebywale jasne i przestronne. Osoby zmotoryzowane zainteresują się opcją wynajęcia miejsca parkingowego na poziomie 0 budynku (dodatkowo płatne – 200 zł/m-c). W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Mieszkania na wynajem Warszawa dla osób niepalących oraz bez zwierząt.

Mieszkanie do wynajmu Warszawa objęte słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego mieszkania na wynajem. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (017-7)

Kontakt:
e-mail: warszawacentrum@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl