Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

nowoczesne osiedle, na którym znajdziemy oferowane na sprzedaż mieszkanie WarszawaMieszkanie, 2 pokoje, Warszawa Praga do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa jest nowe i mieści się w budynku planowanym do oddania w 2024 roku. Powierzchnia mieszkania do sprzedaży Warszawa to wygodne 44 m2. Niezwykle atrakcyjnie kształtuje się na pewno cena za metr kwadratowy wynosząca 14 114 zł/m2. Warto podkreślić, że mieszkanie na sprzedaż Warszawa znajduje się w 6-kondygnacyjnym budynku z ciekawą wystawą okien na zachód. Konkurencyjna cena 621 tys. zł, pochodzenie z rynku pierwotnego oraz nowoczesny design to kolejne z jego zalet. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa usytuowane jest na I piętrze. Standard deweloperski.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa bezpośrednio od dewelopera. Długą listę zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Warszawa otwiera jego komfortowe i zadbane wnętrze z praktycznym rozkładem: balkon + salon + sypialnia + aneks kuchenny + łazienka + garderoba + przedpokój. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno miejsce w podziemnym garażu (dodatkowo płatne 39 000 zł).

Mieszkanie do sprzedaży Warszawa imponuje ponadto rewelacyjną lokalizacją na rozwijającym się osiedlu. Dojazd do centrum miasta zajmie nieco ponad kwadrans. Wokół rozbudowana infrastruktura: sklepy, placówki oświatowe, urzędy, centrum handlowe, punkty usługowe, szkoły, żłobki, przedszkola, restauracje, kawiarnie, kościoły. Na amatorów ruchu na świeżym powietrzu czekają: ścieżki rowerowe, tereny rekreacyjne, parki, rezerwat przyrody etc.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tego mieszkania Warszawa i wykończeniu go „pod klucz”. Posiadamy w ofercie również inne mieszkania na sprzedaż Warszawa w tej inwestycji. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (059-1)

Kontakt:
e-mail: warszawa2@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl