Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

widok na rozkład pomieszczeń i pokoi w mieszkaniu do sprzedaży Warszawa Pruszków

Mieszkanie, 2 pokoje, Warszawa Pruszków na sprzedaż. Cena w przeliczeniu za metr kwadratowy to 8 400 zł. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Pruszków w standardzie deweloperskim z rynku pierwotnego. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa Pruszków urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, dobrym standardem, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać funkcjonalny metraż 32,89 mkw., V piętro oraz wygodny rozkład. Budynek planowany do oddania w 2022 roku i liczy 8 kondygnacji. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.

Wśród naszych ofert znajdziesz jeszcze wiele innych mieszkań na sprzedaż Warszawa o różnych powierzchniach, liczbie pokoi, kondygnacjach oraz cenach. Więcej informacji udzielimy mailowo. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu mieszkania Warszawa Pruszków, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Przy transakcji zakupu mieszkania Warszawa zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu lokalu.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-95040)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl