Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie, 2 pokoje, Warszawa Rembertów do sprzedaży. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa Rembertów znajduje się na II piętrze w budynku o 6 kondygnacjach. Rynek pierwotny. Budynek planowany do oddania w 2021 roku. Funkcjonalny rozkład to kolejna z długiej listy jego zalet. Do najmocniejszy atutów oferowanego na sprzedaż mieszkania Warszawa Rembertów warto jeszcze dodać dogodną lokalizację oraz dobry standard wykończenia. Nie można zapomnieć o funkcjonalnej przy dwóch pokojach powierzchni 45,04 mkw., co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje kwotę 8 400 złotych. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Rembertów w standardzie deweloperskim.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. W ofercie posiadamy również inne mieszkania do sprzedaży w tej inwestycji, o różnych powierzchniach, liczbie pokoi, kondygnacjach oraz cenach. Więcej informacji udzielimy mailowo. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu tego mieszkania na sprzedaż Warszawa Rembertów, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Przy transakcji zakupu mieszkania Warszawa Rembertów zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-96482)

e-mail: rynekpierwotny@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl