Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

imponujące wnętrze mieszkania do sprzedaży WarszawaMieszkanie, 8 pokoi, Warszawa (Saska Kępa) na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa znajduje się w estetycznym, dwukondygnacyjnym budynku z 1942 roku i oferowane jest w konkurencyjnej rynkowo cenie 2,7 mln zł. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli. Mocnym atutem jest na pewno pochodzenie z rynku wtórnego, funkcjonalna powierzchnia 2004 m2, a także położenie na pierwszym piętrze. Wisienką na torcie oferowanego do sprzedaży mieszkania Warszawa jest na pewno ciekawa cena za metr kwadratowy wynosząca 13 235 zł/m2 oraz ciekawa ekspozycja okien na południowy zachód.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa zachwyca już od przekroczenia progu swoją ogromną powierzchnią, kameralnym wnętrzem oraz elegancją aranżacją. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa tworzą dwa mieszkania z następującym rozkładem i podziałem na pokoje/pomieszczenia:
MIESZKANIE NR 1: salon + korytarz + 3 sypialnie + hol + taras + pokój kąpielowy + wc + pokój dzienny + 2 łazienki;
MIESZKANIE NR 2 / NIŻSZY POZIOM: komunikacja + open space + wc dla gości + pokój dzienny + kuchnia;
MIESZKANIE NR 2 / WYŻSZY POZIOM: łazienka + hol + 2 sypialnie.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa imponuje unikatową lokalizacją w jednej z najpopularniejszych i najbardziej elitarnych lokalizacji w całej Polsce, na warszawskiej Saskiej Kępie. Ponadto mieszkanie do sprzedaży Warszawa znajduje się na zamkniętym terenie, co dodatkowo dodaje ofercie prestiżu. Blisko stąd na nadwiślańskie plaże oraz tereny rekreacyjne (ścieżki rowerowe, parki). Wielbiciele rozrywki i smakosze wykwintnych dań docenią pobliskie cukiernie, piekarnie, restauracje oraz kawiarnie. W okolicy znajdziemy także sklepy, przedszkola i szkoły.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa oczarowuje ponadto starannie zadbanym ogrodem i praktycznym pomieszczeniem piwnicznym. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa dedykowane majętnym klientom, w szczególności zamożnym rodzinom z dziećmi, które chcą mieszkać na wysokim poziomie w otoczeniu wygód, komfortu oraz w poczuciu bezpieczeństwa (monitoring oraz domofon). Zmotoryzowani zainteresują się wiatą garażową + miejscami parkingowymi.

Przed prezentacją tego mieszkania do sprzedaży Warszawa konieczne jest uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego, co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego w przypadku niepodejmowania decyzji o zakupie zaprezentowanej nieruchomości umowy pośrednictwa na nabycie nieruchomości. Polecamy i zapraszamy na prezentację mieszkania na sprzedaż Warszawa. Klienci naszego biura objęci są programami lojalnościowymi firm: Bell-Pol i Leroy Merlin, dzięki którym to mogą uzyskać 10% rabatu na zakup produktów, materiałów do swoich nowo nabytych u Nas lokali.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji i pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (039-121)

Kontakt:
e-mail: swidnica@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl