Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie, 3 pokoje, Warszawa do sprzedaży. Ogromną zaletą oferowanego na sprzedaż mieszkania Warszawa jest atrakcyjna ekspozycja okien na południe, położenie w 4-kondygnacyjnym budynku a także standard gwarantujący wygodne, komfortowe życie. Mieszkanie Warszawa do sprzedaży wyróżnia się ponadto funkcjonalnym metrażem 61,1 m2 i konkurencyjną ceną za metr kwadratowy. Rynek wtórny. Nie bez znaczenia jest także korzystna lokalizacja w poszukiwanej na rynku okolicy, możliwość szybkiego wprowadzenia się bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych a także bezpieczne pierwsze piętro.

Mieszkanie do sprzedaży Warszawa wyróżnia się swoją doskonałą lokalizacją na uchodzącym za niezwykle prestiżowym osiedlu. Blisko stąd do infrastruktury usługowo-handlowej. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa zachwyca ponadto funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: balkon + łazienka + 2 sypialnie + przedpokój + pokój dzienny + kuchnia. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy miejsce postojowe w garażowej hali (dodatkowo płatne 15 000 zł). Gorąco polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Warszawa.

Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tego mieszkania. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo, jakość i zadowolenie naszych klientów. Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej, oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Warszawa, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-34)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl