Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

nowoczesny salon w mieszkaniu do sprzedaży Warszawa Targówek Mieszkanie, 2 pokoje, Warszawa Targówek do sprzedaży. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Warszawa Targówek mieści się na II piętrze i wycenione zostało na 9 789 złotych za m2 Ogromną zaletą mieszkania do sprzedaży Warszawa Targówek jest również jego wygodny metraż 42,19 mkw., bezpieczna lokalizacja na II piętrze a także gustowne wykończenie. Mieszkania na sprzedaż Warszawa Targówek pochodzi z rynku wtórnego. Budynek o 4 kondygnacjach z 2015 roku. Do długiej listy zalet warto dodać również korzystną lokalizację a także ekspozycję okien na południowy wschód. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa Targówek przygotowane do zamieszkania przez nowych domowników.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa zapewnia nowym nabywcom niesamowity poziom komfortu i prestiżu. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Warszawa:
-sypialnia
– salon
– balkon
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.
Mieszkanie do sprzedaży Warszawa z opcją wynajmu miejsca postojowego.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa znajduje się na terenie nobilitującego, zamkniętego i monitorowanego osiedla. Wokół bogata usługowo-handlowa infrastruktura. Prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Warszawa. Gwarantujemy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup oferowanego do sprzedaży mieszkania Warszawa. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo, jakość i zadowolenie naszych klientów.

Najlepszych informacji udzieli Państwu Andrzej Stankiewicz (e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl). Właścicielem ogłoszenia łącznie z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie, a także korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej, a także karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-40)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl