Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

techniczny rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Warszawa Ursus

Mieszkanie, 2 pokoje, Warszawa Ursus na sprzedaż. Cena w przeliczeniu za metr kwadratowy to 8 245 zł. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Ursus w standardzie deweloperskim z rynku pierwotnego. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa Ursus urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, dobrym standardem, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać funkcjonalny metraż 42,33 mkw., VII piętro oraz wygodny rozkład. Budynek planowany do oddania w 2021 roku i liczyć będzie 8 kondygnacji.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. W =śród naszych ofert znajdziesz znacznie więcej mieszkań na sprzedaż Warszawa o różnych powierzchniach, liczbie pokoi, kondygnacjach oraz cenach. Więcej informacji udzielimy mailowo. Dodatkowo pomagamy w negocjacji warunków zakupu, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego na zakup mieszkania. Przy transakcji zakupu mieszkania Warszawy gwarantujemy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu lokalu.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-96389)

Kontakt:
e-mail: rynekpierwotny@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl