Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

widok z salonu na kuchnię w mieszkaniu do wynajęcia Warszawa Mieszkanie, kawalerka, studio, 1 pokój, Warszawa Ursus do wynajęcia. Mieszkanie do wynajmu Warszawa o pow. 31,56 m2 zlokalizowane jest w 6-kondygnacyjnym budynku. Dużym atutem jest na pewno konkurencyjna rynkowo cena 2,4 tys. zł/m-c i ciekawa ekspozycja okien na wschód. Mieszkanie na wynajem Warszawa mieści się na V piętrze. Rynek wtórny. Budynek z 2022 roku. Wnętrze oferowanego do wynajęcia mieszkania Warszawa gotowe do wprowadzenia się nowych lokatorów.

Mieszkanie do wynajęcia Warszawa kompletnie nowe i dotychczas niezamieszkałe. Mieszkanie do wynajmu Warszawa zachwyca swoim eleganckim, komfortowym i wygodnym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon/sypialnia;
– aneks kuchenny;
– łazienka;
– garderoba;
– balkon.
Mieszkanie na wynajem Warszawa wyposażone jest w niezbędne sprzęty AGD.

Mieszkanie do wynajęcia Warszawa poszczycić się może znakomitą lokalizacją z szybkim dojazdem do centrum. Nieopodal hipermarkety, sklepy, salony usługowe, pizzeria, przedszkole. Mieszkanie do wynajmu Warszawa na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Warszawa obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 400 zł. Gorąco polecam i zapraszamy koniecznie na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Warszawa. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo, jakość i zadowolenie naszych klientów.

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-80)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl