Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

futurystyczny apartamrntowiec, w którym mieści się oferowane na sprzedaż mieszkanie Warszawa Mieszkanie, 2 pokoje, Warszawa Ursynów do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa zachwyca swoją lokalizacją w 5-kondygnacyjnym budynku z 2022 roku z rynku pierwotnego. Do długiej listy zalet należy dopisać na pewno korzystną ekspozycję okien na północ, funkcjonalną powierzchnię 36,5 m2 oraz adekwatną do zastanego standardu cenę 588 tys. zł. Mieszkanie do sprzedaży Warszawa jest oferowane w standardzie deweloperski. Nie można zapomnieć o dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy (16 110 zł/m2), a także usytuowaniu na IV piętrze.

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa oferowane jest bezpośrednio od dewelopera. Co więcej, mieszkanie do sprzedaży Warszawa objęte jest programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Warszawa: salon + aneks kuchenny + balkon + hol + łazienka + sypialnia.

Mieszkanie do sprzedaży Warszawa wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją prestiżową lokalizacją na terenie nobilitującego budynku typu hotelowego. Mieszkanie na sprzedaż Warszawa można zaliczyć do kategorii „premium”. Zawdzięcza to licznym walorom, m.in.: unikalny projekt architektoniczny, wysoka jakość materiałów wykończeniowych czy choćby bogata gama udogodnień zaplanowanych na terenie obiektu.

Mieszkanie do sprzedaży Warszawa zachwyca ogromnym potencjałem, gdyż perfekcyjnie nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o odsprzedaży po pewnym czasie ze znacznym zyskiem bądź dochodowym wynajmie. To doskonała alternatywa dla lokat bankowych i spekulacji giełdowych. Właściciele oferowanego na sprzedaż mieszkania Warszawa nie tylko zabezpieczą w ten sposób swoje oszczędności, ale mogą również liczyć na stały przychód. Prestiżu ofercie dodaje obecność w budynku lobby, klimatyzacji, samoobsługowej pralni, 2 parkingów, nowoczesnej stacji ładowania samochodów elektrycznych etc. Pomagamy w uzyskaniu kredytu i wykończeniu oferowanego do sprzedaży mieszkania Warszawa w standardzie „pod klucz”. Posiadamy w ofercie również inne mieszkania na sprzedaż Warszawa w tej inwestycji.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Warszawa oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (059-18)

Kontakt:
e-mail: w.pietrzak@wgn.pl

Comments are closed.

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl